.

W każdej chwili możesz wycofać zgodę klikając w link "Wypisz się z tej listy" znajdujący się w stopce każdej wiadomości e-mail, którą ode mnie otrzymasz, lub kontaktując się ze mną pod adresem newsletter@raczkujac.pl. Gwarantuję poszanowanie Twoich informacji. Klikając przycisk powyżej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z moją Polityką prywatności

Co otrzymasz?

  • Pusty szablon tygodniowego Planera Jadłospisu do wydrukowania
  • Przykładowy zaplanowany przeze mnie tygodniowy jadłospis dla Twojego malucha z przepisami, które w prosty sposób znajdziesz na stronie, gdyż nazwa dania jest jednocześnie aktywnym linkiem do przepisu na blogu. Całość jadłospisu nadaje się dla maluszków po 1. roku życia, a pojedyncze potrawy także dla młodszych maluchów, zgodnie z oznaczeniami na blogu.

Co zyskasz dzięki planowaniu jadłospisu?


Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie musisz się każdego dnia zastanawiać co dasz maluchowi na obiad czy też w ramach przekąski. 
Mając przygotowany plan posiłków, możesz przygotować przemyślaną listę zakupów. 

Zdrowsza dieta

Planowanie pozwala na większą spontaniczność i różnorodność w kuchni. Różnorodność jest ważna, aby dieta była dobrze zbilansowana i nie skutkowała niedoborami.

Dobre nawyki u dziecka

Pierwsze lata życia dziecka są kluczowe w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych. Planowanie posiłków wspomaga ten proces.